مطالب مفید پخش تراکت

طراحی و چاپ و پخش تراکت طلایی در تهران

طراحی و چاپ و پخش تراکت طلایی در تهران در بازار رقابتی امروز برد با کسانی هست که خلاقیت دارند حتی در تبلیغات ماندگار، تراکت هر چقدر جذاب باشد و مشتری جذب کند تبلیغات ماندگار موفق خواهد بود .
سفارش چاپ نداریم لطفا تماس نگیرید.
زیرا تبلیغات ماندگار از انواع دیگر تبلیغات ارزانتر و زود بازده تر است. هزینه ها وقتی کمتر میشود که خلاقیت چاشنی تبلیغات باشد در تبلیغات تراکت طراحی متفاوت و چاپ زیبا تاثیر گذار هست.
یکی از پسشنهاد های شرکت ماندگار برای کسانی که می خواهند تراکت زیبا و جذاب متفادت داشته باشند تراکت طلایی است.
تراکت طلایی را اینگونه که می گویم طراحی کنید مشخص کنید که چه چیزی را می خواهید به مخاطب خود انتقال دهید و چه چیزهایی را در مورد کسب و کار و خدمات خود می خواهید به او ارائه دهید.
۱- مطالب را شفاف و ساده بنویسید. بهتر است تعداد حروف در هر سطر بین ۳۵ تا ۵۵ حرف باشد. بیشتر از این مخاطب را خسته می کند ، کمتر از آن هم اثرگذار نیست. و همچنین   فاصله بین کلمات را مناسب در نظر بگیرید. برای اینکه بتوانید راحت تر پیام خود را به مخاطب برسانید سعی کنید در هر سطر بیشتر از ۱۲ کلمه نباشد.

۲- از یک تصویر مناسب استفاده کنید. تصور را سعی کنید متناسب با متن انتخاب کنید. عکس مناسب می تواند دریچه ای باشد برای ترغیب مخاطب به خواندن تیتر و متن.
۳-حداکثر از دو نوع فونت در یک متن استفاده کنید. یک فونت برای کلمات یا جملات کلیدی و یک فونت برای متن .
۴-کلمات کلیدی را جوری که با بقیه متن متفاوت به نظر آید کمی درشت تر بنویسید.

۵-یک طراحی جذاب و گیرا داشته باشید . برای مثال می توانید از از حاشیه هایی زیبا و مناسب متن برای دور تا دور کاغذ استفاده کنید.
۶- معمولا بر روی کاغذ سفید از نوشته های مشکی استفاده می شود. اما سنت شکنی کنید و خلاقیت به خرج دهید تا متفاوت دیده شوید. از حالت معمول دوری کنید. از کاغذ های رنگی می توانید استفاده کنید اما به رنگ نوشته نیز دقت کنید. از جمله بهترین رنگ نوشته ها و زمینه آن می تواند موارد زیر باشد:
قرمز روی زرد / سبز روی قرمز / قرمز روی سبز / آبی روی نارنجی / نارنجی روی سفید / نارنجی روی سیاه
سیاه روی سفید / زرد روی سیاه / سفید روی قرمز / سفید روی سبز / سفید روی سیاه
سیاه روی زرد / سبز روی سفید / قرمز روی سفید / سفید روی آبی / آبی روی سفید
تداخل رنگ ها باعث بهتر خواندن و جلب توجه بیشتر می شود. رنگ ها دارای طیف های مختلفی می باشند و این موضوع که کدام طیف ها را با هم ترکیب می کنید بسیار اهمیت دارد.

چاپ تراکت تبلیغاتی
پخش تراکت تبلیغاتی در شهر تهران
شرکت تبلیغاتی ماندگار شمارا در طراحی توسط گرده ماهر از طراحان گرافیست یاری می کند و همچنین در چاپ توسط پیشرفته ترین دسگاه های چاپ دنیا و از همه مهمتر پخش تراکت است که نبایستی ساده گرفته شود پخش تراکت با کمترین هزینه در تهران به صورت تضمینی بدون هیچ دورریزی.
برای دریافت اطلاعات و هماهنگی لازم با شرکت تبلیغاتی ماندگار تماس بگیرید.
با ما تماس بگیرید
سفارش چاپ نداریم لطفا تماس نگیرید.

طراحی و چاپ و پخش تراکت طلایی در تهران


پخش تراکت در تهران


پخش تراکت

" مشاوره / سفارش "0936-810-5297