مطالب مفید پخش تراکت

نکات مهم برای اثرگذاری بیشتر تراکت تبلیغاتی در تهران

تراکت تبلیغاتی
نکات مهم برای اثرگذاری بیشتر تراکت تبلیغاتی

بسیاری از کسب و کارها توانایی استفاده از تبلیغات چاپی در روزنامه ها یا مجلات را ندارند، زیرا این گونه تبلیغات برای استفاده مکرر گرانقیمت می باشد، به همین دلیل این کسب و کارها گاهی اوقات اقدام به استفاده از تراکت های تبلیغاتی تک رنگ و ساده می کنند.
اما اگر دوست دارید این تراکت تبلیغاتی شما اثر گذاری مناسبتری داشته باشد باید چند نکته را در آن رعایت کنید تا نتیجه مطلوب تری دریافت کنید، مجموعه ماندگار با دارا بودن سالها تجربه در توزیع اوراق کاغذی در شهر تهران این نکات بسیار ساده و ارزان قیمت را دراختیار شما صاحبان کسب و کار قرار می دهد.
+پخش تراکت | باما با کمترین هزینه شناخته شوید.
خدمات طراحی چاپ و پخش تراکت را از ما بخواهید ۰ تا ۱۰۰ تبلیغات تراکت در شهر تهران
09368105297 با ما تماس بگیرید
نوع کاغذ در تراکت تبلیغات چاپی
متاسفانه بسیاری افراد بدون توجه از کاغذهای رنگی بدون کیفیت استفاده میکنند، در اغلب مواقع طرح زیبای شما به دلیل استفاده از همین کاغذهای بی کیفیت اصلا دیده نمیشود و پیام شما منتقل نخواهد شد.
پیشنهاد ما به شما استفاده از کاغذ ۱۳۵ گرمی  می باشد، همین تغییر کوچک و ساده می تواند پیام شما را واضح تر نشان دهد و همچنین طرح شما میان آن رنگهای کاغذی محو نشود.
نمونه طراحی تراکت
رنگ در تبلیغات چاپی
اگر در حال حاضر تمایلی به استفاده از تراکت های رنگی ندارید و می خواهید تنها از تراکت های تک رنگ بهره ببرید، ممکن است گاهی اوقات نتوانید به خوبی بخشی از پیام خود را درشت نمایی کنید تا بیننده بهتر آن را ببیند.
یک پیشنهاد ساده که بسیار ارزان هم تمام خواهد شد، استفاده از چاپ دو رنگ (قرمز و مشکی) می باشد، شما می توانید بخشی از پیامتان را که می خواهید بهتر منتقل شود با رنگ قرمز نشان دهید.
 
نقش تیتر در تبلیغات چاپی
هر تبلیغ چاپی با یک تیتر شروع می شود و به اعتقاد تمام متخصصان بازاریابی تمام خوانندگان بر اساس تیتر هر آگهی تصمیم به خواندن آن می گیرند و اگر تیتر شما تنها یک نام تجاری باشد به احتمال زیاد آگهی شما خوانده نخواهد شد.
سعی کنید با کمی خلاقیت اقدام به انتخاب یک تیتر مناسب بگیرید، چند وقت پیش یک آگهی که توجه ما رو جلب کرد و بسیار خلاقانه از موضوع روز استفاده کرده بود «تا کی میخوای پول بنزین بدی !» یک تیتر بسیار جالب و جذاب که توانسته بود بسیار موفق عمل کند. حالا نوبت شماست که یک تیتر مناسب برای خود انتخاب کنید.
 
شیوه پخش تبلیغات چاپی
متاسفانه اکثر کسب و کارها هدف دقیقی از پخش این تبلیغات چاپی ندارند و بسیار بی هدف اقدام به پخش آنها می کنند، اما اگر قبل از آن بازار هدف خاصی داشته باشید خیلی بهتر و هدفمندتر این تبلیغات چاپی را پخش خواهید کرد.
برای اینکه بازار هدف خود را بشناسید از خود چند سوال بپرسید :
۱٫ مشتریان احتمالی شما خانم ها هستند یا آقایون ؟
۲٫ این افراد اصولا توی چه رنج سنی هستند ؟
۳٫ مشتریان احتمالی شما ممکن است بیشتر از کدام باشگاه یا تفریح گاه استفاده کنند ؟
۴٫ آیا مشتریان شما دانشجو هستند یا خیر ؟
اگر بتوانید به همین چهار سوال به خوبی جواب بدهید متوجه خواهید شد که چه مکان هایی برای پخش تبلیغات چاپی شما مناسب خواهد بود، ممکن است مشتریان شما خانم های جوانی باشند که حداقل ماهی یک بار از یک آرایشگاه خاص استفاده می کنند و اگر شما بتوانید تبلیغات چاپی خود را با همکاری همان مکان پخش کنید حتما به نتیجه بهتری دست پیدا خواهید کرد.

 
نتیجه گیری از تبلیغات چاپی تراکت
تبلیغات در دنیای فیزیکی نیاز به صبر و شکیبایی دارد، اگر پس از یک نوبت پخش توقع پاسخگویی سریع دارید، پس هیچگاه از تبلیغات استفاده نکنید !
اگر به دنبال گرفتن پاسخ و افزایش فروش با استفاده از این نوع تبلیغات می باشد، پیشنهاد میکنیم کمی صبور و به این روش پایبند باشید، به صورت مکرر اقدام به پخش این نوع تبلیغات کنید تا پس از مدتی به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید.
پیشنهاد میکنیم کتاب بازاريابي پارتيزاني ( اثرجي کنراد لوينسون پدر بازاريابي پارتيزاني ) را بخوانید تا متوجه شوید که ممکن است چه قدر طول بکشد، یک بیننده آگهی تبلیغاتی به مشتری تبدیل شود.
 
کلام آخر
برای داشتن تبلیغات چاپی مناسب و گرفتن نتیجه مناسب هرگز عجله نکنید، سعی کنید کمی با برنامه باشید تا تبلیغات چاپی مناسبی داشته باشید ، برای گرفتن بهترین نتیجه سعی کنید به تبلیغات خود پایبند باشد و زمان طراحی هر گونه تبلیغات چاپی سعی کنید نکات گفته شده را رعایت کنید. در توزیع اوراق نیز دقت لازم را داشته باشید و از نیروهای و افراد متهد استفاده کنید و کار توزیع را به هر شرکت و فردی واگذار نکنید چون در موارد بسیاری تراکت چاپ شده به جای تحویل به مردم در سطل های زباله ریخته میشود و نفرات در کسری از ثانیه کار خود را تمام می کنند و همه برنامه ریزی های کسب کارها را خراب می کنند با توجه به اینکه پخش تراکت کار اسانی نیست و در حالت طبیعی زمان بر است کسانی که قیمت های بسیار پایینی را برای توزیع تراکت درخواست می کنند زیاد قابل اعتماد نبوده و امکان کم کاری در پخش اوراق زیاد است و بخاطر مبالغ ناچیزی این ریسک را نکرده و مسولیت کار را به هر کسی واگذار نکنید.

پخش تراکت یکی از بهترین روش ها تبلیغات لحظه ای و محلی با سرعت بازخورد بالا است به شرط رعایت اصول طراحی و پخش …

نکات مهم برای اثرگذاری بیشتر تراکت تبلیغاتی
جهت مشاوره و  طراحی و پخش تراکت با بهترین بازخورد و نتیجه میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید
 
شماره تماس 09368105297 مهندس تلخاب
شماره تماس 09368105297
شماره تماس  09368105297
تماس حاصل فرمایید .

User Rating:
4.9
( 4 votes)

نکات مهم برای اثرگذاری بیشتر تراکت تبلیغاتی در تهران


پخش تراکت در تهران


پخش تراکت

" مشاوره / سفارش "0936-810-5297