مطالب مفید پخش تراکت

پخش تراکت در آرژانتین تراکت پخش کن در وزرا و توانیر تهران

پخش تراکت در آرژانتین تراکت پخش کن در وزرا و توانیر تهران یکی از بهترین روشهای تبلیغاتی است .
برای پخش تراکت در خیابان آرژانتین بهتر است که یک شناخت کامل نسبت به این محله داشته باشیم.
تماس با ما

بهتر است که بدانیم در مورد تاریخچه آرژانتین بدانیم که در محلات شمال شهر با وجود آن که بسیار آباد است ولی در گذشته بیشتر این محلات دارای زمین های بزرگ برای کشاورزی، باغبانی و دامداری بوده و علاوه بر وجود زمین های بزرگ به دلیل آب و هوای مناسب مورد توجه افرادی که دارای پول و ثروت بوده اند قرار گرفت و بیشتر اراضی توسط مالکین بزرگ و شاهان آن زمان خریداری می شد.
هم اکنون که درباره شمال تهران صحبت می کنیم بهتر است که به سراغ محله آرژانتین هم برویم. با وجود آن که این محله دارای تاریخچه ای درست و دقیق نیست ولی جزء محلات شمالی شهر تهران محسوب شده و دارای زمین های گران قیمتی است یکی از مناطق مسکونی تهران بشمار می آید.
بهتر است که توجه کنید که محله آرژانتین به سبب قرار گیری در نزدیکی بزرگراه مدرس و محله وزرا بسیار مورد توجه قرار گرفته است و دارای اماکن اداری و شرکت های خصوصی زیادی می باشد و همچنین بیشترین کاربری این منطقه به ادارات و مراکز تجاری اختصاص داده اند.
البته یک نکته تاریخی که در این محله وجود دارد آن هم به میدان اصلی محله به نام میدان آرژانتین باز می گرددکه دانستن ان جالب است  در واقع باید گفت که در شهر تهران تعداد خیابانهایی که نامشان خارجی می باشد کم نبوده و هر کدام دلایل خودش را دارد ولی در مورد نام میان آرژانتین نکته ای جالب در میان است.
علت نام گذای آرژانتین در سال ۱۳۴۶ در شهر تهران تفاهمنامه ای مبنی بر ایجاد صلح و دوستی بین دو کشور ایران و آرژانتین ایجاد شد که بر طبق آن بین این دو کشور دیگر هیچ گونه مشکلی وجود ندارد و دولت ایران به پاس قدردانی و خوشحالی این تفاهمنامه، نام یکی از میدان های اصلی شهر را به نام آرژانتین نامید و از آن پس محله آرژانتین شکل گرفت.
محله ای که هم اکنون با شنیدن نامش یاد کشور آرژانتین می افتید. در گذشته آبادانی این محله بسیار زیاد نبوده است ولی از زمان شروع این قرارداد خرید و فروش املاک و آپارتمان در آرژانتین افزایش یافته و افرادی که توانایی مالی مناسبی داشتند جذب این محله گردیدند.
خیابان بخارست و یا آرژانتین را به نام ساعی هم می شناسند و از دلایل اصلی آن به دلیل نزدیکی به پارک ساعی تهران است. البته ناگفته نماند که در طول چند سال اخیر با گسترش محله آرژانتین دیگر خیابان ورزا و پارک ساعی را هم جزء محله آرژانتین محسوب می نمایند .

 
دسترسی به میدان آرژانتین
برای تبلیغات ماندگار  باید دانست که بهترین دسترسی ها به مرکزی که خدمات و صنعت خود را دارید کجا است و مشتریان شما از چه مسیرهای قرار است که به شما دست رسی داشته باشند. آرژاننتین از سمت شمال به بزرگراه و تونل رسالت، از سمت جنوب به خیابان بهشتی، از سمت غرب به خیابان وزرا و خیابان ولیعصر و از سمت شرق به بزرگراه مدرس محدود می گردد.
یکی از دلایل توجه به این محله آب هوای آن است خوشبختانه این محله به دلیل قرارگیری در بخش شمالی تهران و نزدیکی به پارک ساعی دارای آب و هوای خوبی بوده در فصول تابستان نسیم خنک پارک ساعی را می توان حتی تا میدان آرژانتین هم حس نمایید.
این محله هم اکنون در منطقه ۶ شهرداری تهران قرار دارد که مراکز فرهنگی بیشماری دارد  مانند فرهنگسرای سرو، فرهنگسرای شفق، خانه موزه دکتر شریعتی، کتابخانه شهید جهان آرا و… وجود دارد.
علاوه بر مراکز فرهنگی می توان به وجود سینما و پارک های بزرگی در منطقه ۶ تهران اشاره نمود که یکی از این بوستان ها به نام پارک ساعی در محدوده محله آرژانتین دیده می شود.

 محدودیت ترافیکی:
این منطقه در محدوده طرح زوج و فرد قرار دارد

 اتوبوس و تاکسی:

بهتر است بدانید که  در محله آرژانتین به دلیل نزدیکی به خیابان ولیعصر دارای دسترسی بسیار خوب و مناسبی به اتوبوس می باشد.
همچنین در این محله به دلیل وجود پایانه اتوبوسرانی بیهقی دارای دسترسی عالی است.
از نظر تاکسی باید گفت که این محله در وضعیت مناسبی به سر می برد و همین امر سبب شده است که قیمت ملک در این محدوده بالا برود.
پس در هر نقطه ای از محله آرژانتین باشید می توانید از طریق تاکسی، اتوبوس و مترو به راحتی در سراسر تهران جابجا شوید.

 پمپ بنزین:

توجه کنید که در محله آرژانتین دو پمپ بنزین وجود دارد یکی پمپ بنزین پارک ساعی و دیگری پمپ بنزین پاکستان دارای دسترسی عالی می باشند. همچنین در این محله جایگاه گاز طبیعی بیهقی برای وسایل نقلیه ای که نیاز به سوخت گازوئیل دارند بسیار عالی است.

 دسترسی به مترو در آرژانتین

در شهر بزرگ و پر ترافیک تهران دست رسی به مترو یکی از بزرگترین امتیازات محله های است مترو به عنوان یک وسیله نقلیه عمومی بهترین وسیله شناخته شده و به وسیله آن می توان به بیشتر نقاط تهران دسترسی پیدا نمود.
بهتر است بدانید  که در محله آرژانتین نزدیکترین مترو ایستگاه مترو مصلی و ایستگاه مترو میرزای شیرازی بوده که به سبب نزدیکی به محله آرژانتین دسترسی این محله را به مترو آسان نموده است.

پخش تراکت در آرژانتین
مراکز خرید محله آرژانتین در هر محله اگر مراکز خرید نباشند اهالی محله نمی توانند مایحتاج خود را تهیه کرده و مجبور به ترک محله می گردند ولی باید گفت که در تمامی محلات تهران و خیابان ها دارای فروشگاه و مغازه های مختلفی است.در محله آرژانتین هم بدین گونه است که در هر کجای محله مغازه های مختلفی وجود دارد ولی علاوه بر فروشگاه و مغازه می توان به مراکز خرید شیک و پاساژ ها بزرگ هم اشاره نمود.از جمله پاساژهای این محله مرکز خرید آفریقا، مرکز خرید هایلند، فروشگاه شهروند و… است.بوستانها و مراکز گردشی و تفریحی متاسفانه در خود محله آرژانتین هیچ گونه بوستان و پارکی وجود ندارد ولی باید گفت در نزدیکی محله آرژانتین پارک ساعی نیاز بیشترافراد محله را بر طرف نموده است. همچنین در نزدیکی خیابان بهشتی سینما آزادی پاتوق بیشتر افراد نوجوان و علاقه مندان به سینما می باشد.
تراکت پخش کن در خیابان وزرا
خیابان وزرا یا خیابان خالد اسلامبولی یکی از خیابان‌های مرکزی شهر تهران است. این خیابان موازی خیابان ولیعصر است و ابتدای آن از سمت جنوب از خیابان شهیدبهشتی آغاز شده و در ادامه از شمال به خیابان گاندی متصل می‌شود. پیش از انقلاب به دلیل سکونت بسیاری از مقامات بلندپایه حکومتی نام این خیابان وزرا انتخاب شد.
خیابان وزرا یکی از بورس‌های معروف فروش عطر و ادکلن در تهران است. یکی از جاذبه‌های این خیابان مجاورت آن با ضلع شرقی بوستان ساعی است.
در راستای بهبود روابط ایران و مصر، قرار بود نام این خیابان به «انتفاضه» تغییر کند، اما این تصمیم اجرایی نشد. بیشتر مردم این خیابان را به نام وزرا می‌شناسند.
بوستان ساعیپردیس سینمایی آزادیبیمارستان مهرگانبیمارستان گاندی
پخش تراکت در خیابان توانیر
محدوده محله توانیر شامل خیابان برزیل در شمال، تونل رسالت در جنوب، بزرگراه کردستان در غرب و خیابان ولی عصر در شرق می باشد.
پخش تراکت در پخش تراکت در آرژانتین تراکت پخش کن در وزرا و توانیر تهران شرکت ماندگار دارای تراکت پخش کن خانم و آقا ماهر و آموزش دیده می باشد.
ارسال تراکت پخش کن روزمزد به آرژانتین تهران.
ارسال تراکت پخش کن ساعتی توسط شرکت ماندگار.
پخش تضمینی تراکت بدون دور ریز در آرژانتین تهران.
برای دریافت اطلاعات از چگونگی ارسال تراکت پخش کن به محله آرژانتین و خیابان وزرا و توانیر تهران با دفتر شرکت تماس حاصل فرمایید و هماهنگی های لازم را انجام دهید.
 
 

پخش تراکت در آرژانتین تراکت پخش کن در وزرا و توانیر تهران


پخش تراکت در تهران


پخش تراکت

" مشاوره / سفارش "0936-810-5297