🌟 پخش تراکت در تمام مناطق تهران بدون دور ریز و ۱۰۰% تضمینی 🌟

پخش تراکت در تمام مناطق تهران بدون دور ریز و ۱۰۰% تضمینی 09368105297
مجموعه تبلیغاتی ماندگار با توجه به تجربه ۳ ساله در توزیع اوراق تبلیغاتی تراکت و کارت … در شهرهای تهران و کرج به صورت کاملا حرفه ای در تمامی حیطه های شغلی و صنف به مشتریان خود بهترین بازخورد را ارائه میدهد.

امروزه با وجود شیوه های تبلیغات بسیار و متعدد شیوه پخش تراکت و کارت ویزیت و تراکت از جایگاه ویژه ای در تبلیغات برخوردار است .در صورتی که حجم تراکت بالا باشد در سایر شهر ها نیز فعالیت میکنییم .

پخش تراکت دستی : در این نوع روش به درستور کارفرما در محل مستقر شده و در یک جا ثابت شروع به پخش تراکت میکنند .

ماندگار، مدیریت کسب و کار خدماتی در راستای پخش تراکت از کادر پرسنل حرفه ای بالایی برخوردار بوده و تبلیغات شما را به صورت کاملا بهینه و سازمانی و بهترین نحوه ممکن انجام می دهد .

پخش در مکان های خاص : این مکان ها شامل حوزه های امتحانی ، نمایشگاه و … و غیره می باشد . این نوع پخش نیرو ها با لباس های مناسب در محل شروع به پخش تراکت می کنند .
لازم به ذکر است که قبل از استارت کار محل مورد نظر کاملا بررسی می شود که تبلیغات شما هدر نرود .در صورت تمام کار هیچ یک از تراکت ها دور ریخته نشده و به کارفرما تحویل داده می شود.

پخش تراکت درب منزل : در این روش تبلیغات از کارفرما گرفته شده و به دست نیرو در مکان مشخص شده و ساعت مورد نظر شروع به پخش تراکت کرده این روش بهترین نوع پخش تراکت می باشد .
پخش تراکت دونه ای : در این روش تراکت گرفته شده ازکارفرما در منطقه ای که کارفرما مشخص کرده به صورت کاملا هدفمند پخش می شود .

پخش تراکت در تمام مناطق تهران بدون دور ریز و ۱۰۰% تضمینی


پخش تراکت در تهران


پخش تراکت


" مشاوره / سفارش "0936-810-5297
بستن